e-mail Uz galveno

Reitingi

Reitings pēc 3. posma

Wednesday, July 19th, 2017

Reitingi pēc 1. posma (2017)

Monday, June 19th, 2017

U13

U17

 U19

1. posma rezultāti (2017)

Saturday, June 17th, 2017

U13 - 1 posms U17 - 1 posms U19 - 1 posms

Kopvērtējums pēc 4.posma

Friday, July 15th, 2016

Klikšķiniet uz vecuma grupas nosaukuma reitinga apskatei.
3. posmā papildus punktus saņēma:
+1 punkts par Fair play spēli — Saurieši (U17), Varenniki (U15)
+0,5 punkts — Zeffa snaiperi, FC Skolnieki (U13).
+1 punkts par piedalīšanos 3 posmos — Varenniki, FK Dārzeņi (U15), Iecava, HK Rīga (U17), Brazuca, Homies, Bazara 0 (U19).

Vecuma grupā U13 komandas Dinamo03, FC Skolnieki un Zeffa Snaiperi saņēma +1 punkts par piedalīšanos pirmos posmos vecuma grupā U15. 

Reitinga metodika

Labākie vārtu guvēji pēc 3.posma (2016)

Thursday, June 23rd, 2016

Turnīra Big Sport Day 2016 rezultatīvākie spēlētāji

Danila Novikovs (FK Dārzeņi) — 15
Artjoms Troickis (FK Dārzeņi) — 14
Aleks Kaikin (FK Purvciems) — 11
Aleksandrs Sdobņikovs (FK Dārzeņi) — 10
Mārtiņš Roze (ZeFFa Junior) — 9
Maksims Bērziņš (Daudz naudas) — 9
Artūrs Meirāns (Cepums FC) — 9
Igors Rjabovs (NowOrNever) — 8
Artjoms Daškevičs (Skame) — 8
Andrejs Urbančiks (ASNAIP FC) — 7
Vladislavs Orehovs (Varenniki) — 6
Nikita Zarščikovs (Varenniki) — 6
Farids Gusejnovs (Varenniki) — 6
Staņislavs Šavļuns (Henkali RU) — 5
Ņikita Linde (Daudz naudas) — 5
Kristers Švābe (Madrides Nereāl) — 5
Ervīns Salmiņš (ASNAIP FC) — 5
Daniels Ismailovs (Henkali RU) — 5
Daniels Gerasimovs (ZeFFa Junior) — 5
Adrejs Torsunovs (FK Purvciems) — 5
Алексей Тарасов (Varenniki) — 5
Aleksejs Andrejevs (Traktors #48) — 17
Dmitrijs Ponomarjovs (Konfetki/LinGVo) — 15
Aleksejs Visņevskis (Traktors #48) — 11
Aivars Ivanovs (Nightstorm / Medvedi) — 11
Artūrs Bitsadze (Golden FC) — 8
Artjoms Popelkovs (Golden FC) — 7
Maksims Gridčins (Traktors #48) — 5
Ēriks Stalidzans (BF#55 Reborn) — 5
Vladislavs Zaikins (Konfetki/LinGVo) — 4
Ņikita Piziņa (Konfetki/LinGVo) — 4
Maksims Pavlovs (Iecava) — 4
Kaspars Ziemiņš (Iecava) — 4
Edvins Grigorjevs (Nightstorm / Medvedi) — 4
Daniels Kapkovs (Konfetki/LinGVo) — 4
Jevgēnijs Aleksejevs (Brazuca) — 26
Сергей Максимов (Kunteynir) — 18
Nikita Žarovs (#ДавайДосвидания) — 13
Илья Борисов (Kunteynir) — 12
Alens Indārs (Bazara 0) — 11
Eduards Tartars (Avicii) — 10
Алексей Сидоров (Kunteynir) — 8
Vjaceslavs Kirjakovs (Legion) — 7
Ivans Barničs (Homies) — 7
Artjoms Paramonovs (Bazara 0) — 7
Ivans Dorohovs (Brazuca) — 5
Aleksandr Danis (Avicii) — 5
Vadims Zakrevskis (Homies) — 4
Arturs Koss (Avicii) — 4
Дмитрий Будник (Kunteynir) — 4

Kopvērtējums pēc 3.posma

Thursday, June 23rd, 2016

Klikšķiniet uz vecuma grupas nosaukuma reitinga apskatei.
3. posmā papildus punktus saņēma:
+1 punkts par Fair play spēli — Homies (U19), Medvedi (U17), Sīkie U13 (U15).
+1 punkts par piedalīšanos 3 posmos — Kunteynir, Avicii (U19), Traktors#48, Konfetki, Medvedi, Golden FC (U17), Zeffa Junior (U15).

Brīdinājums: komandai Kunteynir (U19) par nekorektus datus pieteikumā (nākošais pārkāpums tiks sodīts ar -1 punktu).

Reitinga metodika

Kopvērtējums pēc 1.posma (2016)

Tuesday, June 7th, 2016

Klikšķiniet uz vecuma grupas nosaukuma reitinga apskatei.
Bonusa punkti par Fair play spēli tiek piešķirtas komandām Rebels (U15), Traktors#48 (U17), Avicii (U19).

Reitinga metodika

Kopvērtējums pēc 4.posma

Sunday, July 19th, 2015

Klikšķiniet uz vecuma grupas nosaukuma reitinga apskatei.

Paskaidrojumi:
Soda punkti ir piešķirti četram komandām par reglamenta pārkapumu — bija pieteikti vairāk kā 10 cilvēki — viens punkts par katru spēlētāju virs atļauta daudzuma. Kunteynir (U19) - 3 soda punkti, Alfa (U17) - 2, AjaEj (U19) - 1, Real Perci (U15) - 1.
Turpmāk šīm komandām ir jānosaka 10 spēlētāji, kuri turpinās dalību turnīrā.

Пояснения:
Штрафные пункты применены к командам, нарушившим регламент — они заявили более 10 человек — один пункт за каждого игрока сверх разрешенного количества. Kunteynir (U19) - 3 очка, Alfa (U17) - 2, AjaEj (U19) - 1, Real Perci (U15) - 1. В дальнейшем эти команды должны сообщить организаторам состав из 10 человек, который продолжит выступление в турнире.

Kopvērtējums pēc 3.posma

Thursday, July 9th, 2015

Klikšķiniet uz vecuma grupas nosaukuma reitinga apskatei.

Kopvērtējums pēc 2.posma

Tuesday, June 16th, 2015

Klikšķiniet uz vecuma grupas nosaukuma reitinga apskatei.

6. posma simboliskā izlase

Friday, August 22nd, 2014

Best players U13 - 6th tour Best players U15 - 6th tour Best players U17 - 6th tour Best players U19 - 6th tour

5.posma simboliskās izlases

Tuesday, August 5th, 2014

Best players U13 - 5th tour Best players U15 - 5th tour Best players U15 - 5th tour7 Best players U19 - 5th tour


English page

Nākošais pasākums:
2. septembrī 16:00
Big Sport Day vakars

Ūnijas ielā 99!

Turnīra reglaments

Reģistrācija



Primehost.lv – mūsu hostinga atbalstītājs

Pateicamies mūsu atbalstītājiem:

Kristīgais centrs Labā vēsts


Latvijas Futbola Federācija

Joma-sport — sporta terpi un apavi

STS Group — digitāldruka

BEST QUEST!

Deju studija Dance Beat

Kāda veida Jūs varat atbalstīt turnīru?



Kristīgā literatūra un dāvanas

 Bērnu centrs Top-Top

 Good News konferenču centrs

 Bērnu kafejnīca kids99.lv

Football Tournament Association

Rīgas Futbola Federācija

Top.LV
SEARCH

 

© 2014 Nodibinājums "Fonds-iespēja": Turnīrs Big Sport Day    Tel. (371) 26495449, bigsportday@gmail.com